Категории
Производител: Rexel
Шифра: R455
Бонус поени: 85
Залиха: Достапно
6,045.00 ден
2 или повеќе за 742.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Пластифицирка со нож
1.Работна ширина: 330 mm
2.Едноставно до изработка на секаков вид на знак
3.Константна контрола на температурата и контрола на брзината за постигнување висок квалитет на пластифицирање
4.Копче за ослободување на ролерите при заглавување
5.Копче за избор на топло или ладно пластифицирање
6.Нож за сечење на материјалот
7.Нож за сечење / заоблување на ќошиња
8.Потребно време за загревање 4-6 мин.,време на пластифицирање на лист А4 - околу 1 мин.
9.Максимална дебелина на фолија: 125 мик.
Тежина 2 кг
Димензии 420х145х95 ммСпецификации
тежина 2 kg
регулирање на температура да
работна широчина 330 mm