Категории
Производител: Rexel
Шифра: R449
Бонус поени: 36
Залиха: Достапно
2,585.00 ден
3 или повеќе за 2,455.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот
Стабилен и прецизен нож за сечење хартија кој нуди можност за избор помеѓу 3 ножиња за: право и брановидно сечење и перфорирање. (Доаѓа со нож за право сечење)
- Работна ширина 320 мм
- Капацитет на сечење 10 листови
- Работна површина 320х260 мм
Tежина 1,3кг
Димензија 455х280х100 мм
Спецификации
димензии (мм) 455x280x100mm
капацитет на сечење 10 листови
преса рачна
работна широчина (мм) 320 mm
тежина (кг) 1.3 kg