Производител: Rexel
Шифра: A255
Бонус поени: 61
Залиха: Достапно
4,302.00 ден
5 или повеќе за 4,086.90 ден

Количина

Icon Прашај за производот

- Дневна светлина за работа
- 6 нивоа на светлина
- ЛЕД светилка, осветлување од 590 лумени
- 50000 работни часа на сијаличката
- Главата на лампата е флексибилна за подесување во потребна позиција
- Тежина: 1,3 кг.
- Димензии:450х190х55мм