Категории
Производител: Edding
Шифра: E-1200/20
Бонус поени: 1
Залиха: Достапно
665.00 ден 565.00 ден

Количина

Icon Прашај за производот

Цртајте и декорирајте за релаксирање
Има многу начини да се релаксирате: некои сакаат јога, други читаат интересни книги или едноставно уживаат во чаша чај. Боењето и цртањето е докажано дека се одлична активност која помага против стресот, затоа многу луѓе посегнуваат по пенкало и хартија за да уживаат во малку слободно време.
Фокусирајте се на едноставниот акт на боење слики, како би постигнале смиреност и релаксација. И не само тоа, боењето е уште по интересно кога ги користите Edding 1200 фломастерите, достапни во 24 живописни бои, кои можат да се мешаат за добивање сензационални ефекти. Со дебелината на врв од 0,5 - 1 мм, Edding 1200 може да ги изведе најситните детали.
Обоени, овие детално обоени листови и пердуви даваат израз на груба есенска декорација, за додавање на топла енергија во вашиот дом.


Фломастер со заоблен врв
-Дебелина на линија: 1-3мм
-За пишување на светли и темни хартии
-Мастило на водена база
-Високо отпорни на сонце