Категории
Производител: Kensington
Шифра: K-60412
Бонус поени: 34
Залиха: Достапно
3,505.00 ден
5 или повеќе за 3,329.75 ден

Количина

Icon Прашај за производот
Оптимизирајте го вашиот канцелариски стол со SmartFit Conform одмарач за грб,од водечкиот лидер во оваа индустрија со 20 години ергономска експертиза.Патентираната back-support технологија,која се прилагодува на било кој стол како SmartFit System, дава максималан подршка на вашиот рбет и лумбалниот предел.