Производител: Made in EU
Шифра: S-93717
Бонус поени: 5
Залиха: Достапно
Пакување: 50 / пар. во кутија
227.00 ден
10 или повеќе за 215.65 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот

Нотес, имитација на кожа со тврда корица и држач за пенкало.

Димензии: 140 x 210 mm, 80 листови со линии