Производител: Fellowes
Шифра: P1045
Бонус поени: 29
Залиха: Достапно
2,030.00 ден
5 или повеќе за 1,928.50 ден

Опции за производот

Количина

Icon Прашај за производот
* висина на фиока - 5 см
Спецификации
материјал pvc
формат А4